Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!!!!! A nebo vůbec!!!!!!!!! A aby byl zdroj vidět!!!!!!!!!

Maskotem blogu je medvídek Sněžík:

Téma Týdne

Pastelky

10. října 2011 v 21:06
Pastelky.....Barvičky......Barvy
No co sem napsat, všichni jistě víme co to je, každý je potřebuje do školy. Ale jak si tak říkám....
Takže verze pro debili: Pastelky jsou ty věci, který jsou barevný a na konci ostrý... =DDDD

Tak jo ale teď vážně...
Schválně napište do komíků, kdo z vás rád kreslí, maluje (Ello... =DDDDD)
Já třeba mám ráda kreslení, když budu mít čas, dám sem nějakej obrázek.

Pastelkama se dá dobře kreslit na papír, ale nejen na něj... Ti kdo mají mladší sourozence, neteře nebo synovce tak už tuší. Já mám jednu neteř a dva synovce a díky nim některý části zdí počmáraný pastelkama. Naštěstí se mi to povedlo zamaskovat, takže to není vidět, ale kdyby někdo můj pokoj prozkoumal tak by ty čmárance našel.

No ale co si budeme namlouvat. Moji rodiče maj taky počmáraný některý zdi. Naštěstí se jim taky povedlo to zamaskovat. To víte, když mi bylo 5, nebyla jsem zrovna nejlkidnější a nejposlušnější dítě.

Tak to bylo všechno k pastelkám

TémaTýdne-Internetové seznamování

1. dubna 2011 v 22:12
Podle mě je internetový seznamování nanic. Jasně, někdy se povede ten vztah udržet delší dobu, ale to je jen malý procento. Navíc se po netu toulá dost: a) Úchyláků
b) Lidí, kteří ti do PC natáhnou vir

a) Najdou si tě třeba na facebooku, napíšou ti a hrajou, že je jim třeba 14, pak ti píšou a ty se do nich zamiluješ, oni ti taky píšou, že tě milujou, ale to jen aby ta jejich ''hra'' vypadala opravdově.Tahají z tebe informace, který bys neřekla ani svý opravdu nejlepší kamarádce. Tahají z tebe tvý nahí fotky, ale ty seš hloupá a bezhlavě zamilovaná, že je ti úplně totálně fuk, že o něm nic nevíš. Pak si domluvíte rande, ty čekáš krásnýho 16ti letýho kluka a najednou ti dá nějakej asi 30ti letej chlap ruku přes pusu a buď tě zabije, bude tě vydírat, že když neuděláš to co řekne, zveřejní tvoje fotky nebo ještě něco horšího.

b) Jak už vypovídá název, prostě na tebe hrajou divadýlko a pak ti pošlou něco, co když si stáhneš, máš najednou v počítači 15 trojskejch koní.


Pak tu jsou taky ty zaláskovaný případy, kdy se seznámíš s někým normálním a aspoň měsíc ti o s ním vydrží.


Tak to je ode mě všechno, tak zatím Papík Vaše Adminka

O rubrice

24. března 2011 v 19:31
Chtěla bch vás upozornit...
 
 

Reklama