Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!!!!! A nebo vůbec!!!!!!!!! A aby byl zdroj vidět!!!!!!!!!

Maskotem blogu je medvídek Sněžík:

My diary

Mám novej růžovej lak

4. dubna 2011 v 20:46
Já jsem tak ráda. Dneska jsme byli nakupovat!!!!!!!!! V shoping areně!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jelikož jedu v sobotu do toho Skotska, jak už jsem vám napsala, tak jsme mi šli koupit baťoh, upozorňuju, že to měl být nejdřív JENOM baťoh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nakonec se z toho vyklubalo: Nádhernej lososově oranžovo-růžovej Reebok baťoh, Bílo-růžový Reebok tenisky, černá příruční Reebok taštička, pak jsme se ještě stavili v YvesRoscher a tam koupili: Černou tužku na oči, tmavě růžovej lesk na rty, tmavě růžovej lak(opravdu božíííííí) a jako dárek jsme dostali velkej červenej bágl, takže se mi do něj vejde všechno do Skotska!!!!!!!!!
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dnešek

4. dubna 2011 v 20:02
Dneska se toho moc nedělo. jen že mám znova blogařskou nemoc. Podrobný info: http://lovuju-blogisky.blog.cz/1102/podrobny-info-o-blogarske-nemoci
A tady: http://lovuju-blogisky.blog.cz/1104/tak-tady-je-ta-anketka je anketka, jak bude vypadat novej dess.

Jinak se nic nedělo.

Nuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

29. března 2011 v 7:31
Jsem ve škole, je ráno a tak jsem na PCíčku. Je tu dost velká nuda, tak vám píšu, že je to tu dost velká nuda. I když ani nevím, proč temhle čůánek píšu, protože takový články, který neobsahujou nic zajímavýho moc nemusím. A sama tady jen tak kecám. Ale to se mnou dělá ta nuda. Vidíte????????? Furt melu o nudě. Ja už s tím končím, začíná se to tu v učebně IVTéčka zaplňovat, skoro nikdo od nás ze školy nezná můj blog a já si moc moc moc přeju, aby to takhle zůstalo ještě hodně dlouho. Takže se uvidíme, spíšu upíšeme.


Tak PaPaPa

Dneska-27.3.2011

27. března 2011 v 11:20
Konečně zase vím, co napsat do týhle rubriky. Dneska ráno jsem se musela učit, což byla dost pruda. A ještě aby toho nebylo málo, jsme dostaly úkol do čéjiny. Ale teď jsem konečně zase tady na blogu. Po obědě si ještě jedu zahrát golf na Black Bridge. Zatím tam mají otevřenejch jenom 5 jamek z 18, ale stejně to je super hřiště. A až se vrátím, tak jdu zase blogovat, nemyslete si, že jsem na blogu závislá, i když... Ale mě to stejně jenom baví.


Vaše Adminka Zuzka

Konečně sobota

26. března 2011 v 10:52
Máte pravdu, nevydržím psát všechno do CČ, prostě se mi to pak na blogu nelíbí. Je 26.3. konečně sobota. Už mám po tom tejdnu, školy plný zuby. Nic moc se nědělo, jen že už jsem zase zdravá, ale to už delší dobu, chtěla bych vám ještě napsat, že se budu snažit psát na blog víc, a tak bych vás chtěla poprosit, abyste i víc komentovali. I když je ještě 26.3. stejně změním dess blogua zase vám sem dám obrázek původního dessu.¨


Vaše Adminečka

11.3. 2011 - nuda

11. března 2011 v 13:08
Takže, dneska se zatím nic neděje. Jsem nemocná, takže jsem doma od rána. Jsem doma už třetí tejden. Měla jsem angínu. A bylo to docela fajn, však to znáte, vstávání v půl desátý. Jen ty antibiotika byly docela nechutný.Jediný co jsem dneska dělala, jsem změnila dess a projela ostatní blogy a to je asi všechno.


Tak já se zatím loučím. Nezapoměńte s epřihlásit do bleskovky, beru první tři: http://lovuju-blogisky.blog.cz/1103/bleskovka-0-1

21.2.2011

21. února 2011 v 20:17
Dneska se nic nedělo, vlastně ani nevím, proč sem něco takovýho píšu, když vlastně není co psát. A už jsem si vzpoměla, takže:
Dneska po dlouhý době přišla do školy zeď, dort se s ní začal bavit. po druhý hodině se začal dort bavit jen s klíštětem a na zeď se vykašlal. Zeď to naštvalo, ale s dortem se začala zase bavit. No je to dost složitý teď, jak už jsem napsala, jsem dost nachcípaná a tak nemám moc náladu. tak se předem za všechno omlouvám.

Nemoc

21. února 2011 v 20:15
Já se asi zblázním, já jsem tak nachcípaná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


To snad není možný.



Ani nevím proč to sem píšu

19.2.2011

19. února 2011 v 21:05
v njjbbhdf
Co se dneska dělo?
Vlastně nic, ráno jsem spala asi do desíti, protože a jelikož jsem den předtím čuměla na telinu až do půl pátý ráno. Samozřejmě jsem nevynechala ranní hygienu. Popis líčení nejdete v dalším článku. Pak jsem zasedla k notebooku a nehnula jsem se od blogu a psala jsem a psala jsem a psala jsem. Pak už mi to lezlo na nervy a četla jsem si články na různjch blozích. Úryvky z článků, který se mi nejvíc líbily, máte tady. nad úryvek z článku napíšu vždycky blog, kde jsem ho našla. Celej článek je na jejich blogu, popíšu cestu.

Více v CČ

 
 

Reklama