Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!!!!! A nebo vůbec!!!!!!!!! A aby byl zdroj vidět!!!!!!!!!

Maskotem blogu je medvídek Sněžík:

Moje knížka

28. března 2011 v 17:45 |  Píšu.....
Mám tu pro vás Mimi-Info. Jen bych vám chtěla říct, že píšu knížku, jmenuje se Štěněcí láska.
O čem to je:
Kate si moc přeje štěňátko, ale mají moc malý dům a málo peněz, a tak si štěńátko nemůžou dovolit. Její tatínek se proto přihlásí do televizní show, kde vyhraje velký balík a koupí jak nový dům, tak i štěňátko pro Kate. Pak se jí ale štěňátko ztratí. Se svojí kamarádkou Angelou se ho vydají hledat. Pomáhá jim i jejich kamarád Tody. Todyho tatínek pracuje jako soukromný detektiv. Nakonec štěně najdou, ale je v zuboženém stavu a tak musí ke zvěrolékaři a neví se, jestli vůbec přežije.
Ještě nevím jestli to dám na blog, jednou jsem už knížku psala a dala jsem ji na svůj minulej blog a pak se tam začaly hromadit komentáře typu: ''To je hnus'' ''Taková kravina'' a ''Kde jsi přišla na takovou blbost'' A tak se bojím to dát na blog. Ale mohli byste mě přesvědčit, stačí, aby u tohodle článku bylo 20x ANO. Ale pozor: Jeden člověk=1 hlas A nemyslete si, já to poznám podle vaší IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jestli ji tu chcete, tak napište do komíků, ale prosila bych, abyste si odpustili kritizující komentáře, když jste ji prakticky ani nečetli.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Blog X wbs

Blog 38.5% (5)
wbs 61.5% (8)

Komentáře

1 Sára Sára | 28. března 2011 v 17:48 | Reagovat

ANO

2 Anča Anča | 6. dubna 2011 v 19:05 | Reagovat

ANO, ANO, ANO, ANO!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.