Kopíruj pouze se zdrojem!!!!!!!!! A nebo vůbec!!!!!!!!! A aby byl zdroj vidět!!!!!!!!!

Maskotem blogu je medvídek Sněžík:

19.2.2011

19. února 2011 v 21:05 |  My diary
v njjbbhdf
Co se dneska dělo?
Vlastně nic, ráno jsem spala asi do desíti, protože a jelikož jsem den předtím čuměla na telinu až do půl pátý ráno. Samozřejmě jsem nevynechala ranní hygienu. Popis líčení nejdete v dalším článku. Pak jsem zasedla k notebooku a nehnula jsem se od blogu a psala jsem a psala jsem a psala jsem. Pak už mi to lezlo na nervy a četla jsem si články na různjch blozích. Úryvky z článků, který se mi nejvíc líbily, máte tady. nad úryvek z článku napíšu vždycky blog, kde jsem ho našla. Celej článek je na jejich blogu, popíšu cestu.

Více v CČ
Rubrika články -> článek To nejhorší (podle mě) na fotkách na FB

TO NEJHORŠÍ Z
FOTEK NA FACEBOOKU
Takže podle mě je nejhorší….no, začnu jinak. Některé fotky co si většina holek dává na facebook, se mi nelíbí! Neříkám, že já mám fotky dokonalé, ale mně se nelíbí tohle:
·         Když se holky fotí ve spodním prádle (to vážně se chtě ukázat až takhle?)
·         Fotí se v zrcadle (jen málokdy z té fotky vyleze něco krásného. Často to taky dopadne že mají záblesk blesku místo hlavy!)
·         Když držku (někdy je sice hezké, když se holka chce vyfotit, jako neviňátko, ale kdy to s tou hubou až moc přežene tak už je to docela hnusný! Moje kamarádka z toho má vypahanou hubu!!!)
·         Když se fotí ve stylu: DOBRÝ DEN, KOZY VEN! Tím nechci říct, že by si je ta holka měla před focením uříznout, ale když jsou uprostřed fotky kozy a hlava čumí někde v koutku, tak to je fakt dost né příliš chutné. Tím mám namysli, že to je : NECHUTNEJ HNUS!!!!
Pak taky nesnáším, když se před focením holka krásně upraví, což dělají všechny, a jako popisek tam dá např.:
Jé tady vypadám zase děsně…
Ošklivé káčátko
Neměla jsem čas, takže je to vyfocený narychlo! Zkrátka nic moc!

v njjbbhdf
Rubrika ''Všechno možný'' -> Poselství jednorožců - Strážci dobra

poselství jednorožců - strážci dobra

23. ledna 2011 v 13:52 | sára |  všechno možný


takže je to knížka v žánru fantasy doporučuji k přečtení mě se moc líbí je to triologie(3 díly) od spisovatelky Michaely Burdové má svůj blog tadyhle klik a seš tam no tady je popis prvního(strážci dobra) dílu který jsem už přečetla a až dočtu 2(zrádné hory dragon) a 3(záchrana lilandgarie) díl napíšu i o nich


poselství jednorožců - strážci dobra

obal:
děj:Zlý čaroděj Valgar uteče z vězení do kterého ho uvrhl hodný čaroděj Orlin.Valgar uteče kvůli tomu že se jeden jedorožec vzdálí od stáda a tím se dobro naruší (tím vlastně dostane Valgar šanci na útěk).Proto se musí do Lilandgarievrátit elfové(lépe řečeno Aranis královna země a její stráž Eleas a jeho sestra Lavril).Vydá se spolu s Lilandgarským princem Falienem, záhadým mladíkem Veraginem a jeho kočkorohem Snížkem, později se k nikm přidá kentaur Temas.Zažívají spolu různá dobrodružství kvůli tomu že se je snaží Valgar svézt z cesty, ale hlavně je ohrožuje zcela neznámý mladík Maxarel(zlý) no později se o něm dozvíte hroznou pravdu a o Veraginovi také, protože řed nimy snaží utajit své tajemství.Tak chci k popisu dodat že na jejich pouti se vydávají za jednorožcem se kterým se musí Aranis spojit s myslí(je to její moc stejně jako ovládání země a také je jejím posláním zničit Valgara.
No já si to prostě nemůžu nechat pro sebe Veragin se zamiluje do Aranis a ona do něj(Veragin jí vyzná lásku a ona mu později také).
POSTAVY:

UPOZORNĚNÍ POPIS BY VÁM MOHL PROZRADIT DĚJ V TRIOLOGII TAKŽE TEN KDO SE CHCE NECHAT PŘEKVAPIT BY SI TOHLE RADŠI NEMĚL ČÍST

aranis:Jméno: Aranis
Rasa: elf
Věk: 18 let (na elfa velmi mladá)
Země a místo narození: země Všehovzniku, město Ehliena
Barva očí: azurově modrá
Barva vlasů: ebenově černá
Moc: síla země, empatie (=Amildie) a dokáže se se zvířaty spojit myslí
Rodina: matka královna elfů Aéstis
Zvláštní znamení: spojení duše i mysli s Posvátným jednorožcem

můj názor na Aranis:podle mě je Aranis hodná elfka která

obrázky:
                                                        

v njjbbhdf

Rubrika ''Rady pro správné holky'' -> článek Jak se stravovat, abys měla pěknou pleť

>Jak se stravovat,abys měla pěknou pleť<

10. února 2011 v 14:01 | Weruška |  ♥RaDy PRo sPrÁVnÉ holkY♥
Různé vodičky a krémy na pleť,jsou sice fajn a hezky voní,ale k pěkné pleti se nejlépe dopracuješ zevnitř,konkrétně vhodným jídle,které podporuje zdravou pleť.


VODA TI POMŮŽE

Během dne je dobré pít hodně vody,abys měla čistou a jasnou pleť.Pokus se vypít 6 sklenic denně,aby tělo nestrádalo,a radši se vyhýbej syceným limonádám,protože obsahují velké množství cukru.

ČERSTVÉ POCHOUTKY

Zkus sníst každý den alespoň 5 kousků nebo porcí čerstvého ovoce a také zeleniny.K potravinám,které příznivé působí nejen na pleť,ale na celé tělo,patří mrkev,brokolice,meruňky,jahody,řeřicha pomeranče.

DOBRÁ ZPRÁVA!

Odborníci stále nenalézají přesvědčivé důkazy o tom,že by mlsání čokolády souviselo s problematickou pletí,takže si čokoládu tu a ta beze všeho dopřej.


v njjbbhdf
Rubrika Foto -> článek Roztomilé

Roztomilé

29. srpna 2007 v 9:55 | Aník |  Foto
!!!POZ!!!OR!!! Na blogu nemá blogmasterka jenom fotky, má i super články ale tohle byl jeden z posledních blogů, na který jsem šla než jsem začala psát články. No uznejte, už mě dost bolej oči a tak se mi nechce nic číst.

v njjbbhdf
Nemá rubriky - článek Jorkšír-VÝCHOVA

Jorkšír-VÝCHOVA

11. února 2011 v 17:10 | joc

Výchova jorkšírka je velmi důležitá !!!!!
Většinou výchova probíhá bez větších problémů,ale je to velice individuální. Mělo by začít již od raného věku štěněte. Musíte být dostatečně trpěliví a vše se vám pak vrátí. Jorkšírci jsou chvílemi dostatečně paličatí a od mala dost hraví, proto ze začátku vůbec nebudou chápat co se po nich chce. Proto neztrácejte nervy a v žádném případě nepoužívejte násilí! Výcvik musí být proveden formou hry a postupně mužete klást vyšší a vyšší nároky na štěňátko.
Jokšírský teriér se bez problémů dožívá vysokého stáří. Věk 16 až 18 let není u tohoto plemene žádnou zvláštností.

v njjbbhdf
Rubrika ''Živly'' -> článek ''Oheň''

Oheň

Středa v 11:48 | aranis |  živly

                                            Oheň:

oheň je velmi nespoutaný živel, ale může ho ovládat skoro každý, stačí se jen snažit
nikdo z nás oheň neovládá jen já Aranis ho chci ovládat


                                     Jak ho ovládat:

1 způsob:
Sedněte si ke stolu a před sebe postavte zapálenou svíčku.Chvíly zhluboka dýchejte a pak se plně soustřeďte jen na zapálenou svíčku.Až se na svíčku dostatečně soustředíte, pokuste se plamínek myslí ovládat, třeba ho prodloužit, zkrátit, aby se zohnul doleva nebo doprava.Po delší době co to zkoušíte, by se vám mohlo povést plamínek zlomit.


pak je řada na pokročilejší trénink
2 způsob:
Opět si sedněte, ale tentokrát bude svíčka nezapálená.Zase se musíte rozdýchat a pak se soustředit na svíčku.Představte si, že svíčka doutná a pak se rozhoří, lepší je si i v mysli předtavit její charismatický pach.


a tady ještě více pokročilév njjbbhdf


Tak to byly blogy, na který jsem se dívala, než jsem dostala tu pitomou blogařskou nemoc. Abych vysvětlila pojem ''blogařská nemoc''


BLOGAŘSKÁ NEMOC:
Blogařská nemoc, je nemoc blogera či blogerky. Bloger či blogerka dostávají nutkání pořád něco psát. A když nic nenapíšou, všechny nápady zapomenou, je jim líto že to nenapsaly a nakonec e na blog vykašlou.

A to je i Hlavní důvod, proč píšu tenhle článek, nechci se vykašlat na tenhle blog.

Zatím se s váma loučím, ještě napíšu článek: ''Líčení podle mě''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Černý oči X Modrý oči

Černý oči 12.5% (1)
Modrý oči 87.5% (7)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.